اخبار

تعداد بازدید : 154 - تاریخ خبر : چهارشنبه 28 مهر 1400 - 15:32  
تقدیر و تشکر از مدیره پرستاری بیمارستان توسط معاونت درمان شهید بهشتی

روز سه شنبه 27 مهر ماه 1400 در جلسه معاونت درمان شهید بهشتی از مدیران پرستاری موفق دعوت و از آنان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سوم شعبان مفتخر است با تلاش مدیران کارآمد و متبحر، ارائه دهنده بهترین و کاملترین خدمات درمانی به مراجعین محترم در شرایط اپیدمی کووید۱۹ ،باشد.
به همین منظور از سوی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از مدیران پرستاری بیمارستانهایی که توانستند این بحران را به بهترین شکل مدیریت کنند و هیچگونه اختلالی در روند درمان سایر مراجعین ایجاد نشود، دعوت کردند و با اهداء لوح تقدیر از سوی رییس محترم دانشگاه (جناب آقای دکتر زالی) و معاونت محترم درمان (جناب آقای دکتر میرهاشمی) و سرکار خانم مولا( معاونت محترم پرستاری ) تقدیر و تشکر به عمل آمد.

این مجموعه افتخار دارد که با مدیریت پرستاری سرکار خانم اردلانی جزء بهترین ها باشد و نام بیمارستان سوم شعبان در برترین ها بدرخشد.


پیام مدیرعامل محترم بیمارستان :

شما نمونه‌ای واقعی از یک انسان موفق هستید و در حال حاضر با این دستاورد، برگی زرین به افتخارات خود اضافه کردید. این پیروزی را به شما و کلیه همکاران تبریک می‌گویم و آرزومندم در آینده موفقیت‌های بیشتری در زندگی به دست آورید.

جهت دیدن عکس های بیشتر اینجا کلیک کنید .

امتیاز شما